ÜYE MESAJLARI
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

KURUCU ÜYELERİMİZDEN SN. MEHMET HAMEDİ’nin Mesajı:

TİSİAD, bir grup İranlı ve Türk işadamının, iki komşu ülke arasındaki ticari işbirliklerini destekleme ve cesaretlendirme amacıyla oluşturdukları ortak bir çabanın sonucudur.

Dernek felsefesi, üye firma ve bağımsız işadamlarının sadece ticaret ve sanayii alanındaki ihtiyaçlarına yardımcı olmaktır.

TİSİAD’ın hiçbir kurum, kuruluş veya toplulukla, herhangi bir politik veya ideolojik bağı, üyeliği ya da ortaklığı bulunmamaktadır.

İran’da 50 yılın üzerinde bir iş deneyimine sahip en köklü ve en yaygın Türk firmalarından oluşan endüstri grubumuz, uzun yıllardır, TİSİAD’ın amacı doğrultusunda güçlenmesi adına lider bir rol oynamaktadır.

Nihai hedefimiz, iki kıta üzerine yayılmış ve 160 milyonluk toplam bir nüfusa sahip bu iki önemli ülke arasında bir ticari birlik oluşturmaya katkıda bulunmaktır. Ticaretin desteklenmesi yanında, bir diğer ana hedefimiz de iki ülke topraklarındaki ortak yatırımların arttırılmasıdır. Geçtiğimiz yıllarda, iki ülke arasında, demir-çelikten taşımacılığa kadar farklı sektörlere yayılmış birçok yatırım başlattık. 2020 yılında, bu anlamda entegre olmuş bir İran-Türkiye pazarı görmek dileğiyle TİSİAD’ı desteklemeye devam edeceğiz.

Fulya Mahallesi, Büyükdere CD. Osman Bey Apt.
No: 52 K.3 D.6 Mecidiyeköy | İstanbul

+(90) 212 – 217 60 20  pbx

info@tisiad.org | © 2016 Tisiad - Tüm Hakları Korunmaktadır